top of page
Image by Neon Sumer

Teadusteater

MIS ON TEADUSTEATER?

Teadusteater on põnev ja hariv etendus, mis on suunatud kõigile kuni 13-aastastele lastele. Meie etendused kestavad tavaliselt 30 minutit kuni 1 tund, vastavalt kokkuleppele.  Teadusmaagid viivad läbi mitmekülgseid ja kaasahaaravaid katseid ning lubame, et te ei jää ilma põnevatest efektidest – näete tuld ja kuulete pauku!

 

MIS ON TEADUSTEATRI EESMÄRK?

Meie teadusteatri eesmärk on anda lastele edasi teaduse maagiline võlu. Soovime, et lapsed avastaksid teaduse imelise maailma läbi meelelahutusliku ja praktilise kogemuse. Etenduste käigus saavad lapsed kogeda ja näha, kuidas teadus muudab maailma enda ümber.

 

MIDA ME TEADUSTEATRIS TEEME?

Teadusteatri etendustel ootab teid põnev ja hariv teekond teaduse erinevatesse valdkondadesse. Oleme veendunud, et meie etendustest lahkute täis avastamisrõõmu ja teadmishimu!

 

SOOVID TEADUSTEATRIT ÜRITUSELE?

Tule ja liitu meiega teaduse maagilisel teekonnal – sa ei taha seda maailma kaotada!

teadusteater
Image by Neon Sumer

Erinevad paketid

Käed külge teadusetendus

Käed külge teadusetendus on ideaalses tasakaalus segu töötoast ja maagilisest teadusteatrist. Ühe tunni jooksul näete ägedaid teaduskatseid esinejate poolt ning saate ka oma kätega teaduskatseid kaasa teha.  Anname peokülalistele võimaluse loovalt mõelda, ükski idee ei ole võimatu. Teater + töötuba formaat sobib suurepäraselt laste sünnipäevadele, seda eriti just siis, kui lastel endal on soov ka ise teadust teha. Käed külge teadusetendus kestab tervelt tund aega. Tunni jooksul pakume vaatemängu koos ise tegemise võimalusega, kust iga osaleja saab endale midagi koju kaasa. Etendus on suunatud väiksematele üritustele või sünnipäevadele, ~30 inimest.

Lastele ja noortele

Väiksem publik (~30 inimest)

1h ( 20 minutit etendus + 40 minutit workshop)

Midagi maagilist koju kaasa

400 € + transport (Tallinnast väljaspool)

Teadusteater

Teadusmaagia teadusshow on vaatemäng lastele, mida lapsed ei unusta. Etendus hõlmab mustkunsti, tuld, pauku, vahtu ja sutsu mis meie Maagide poolt sisustab pooltunni lõbusate hetkedega ja täis hulganisit wow momente nii suuretele kui ka väikestele teadushuvilistele.  Teadusmaagiat täis show on sobilik igale suuremale ja väiksemale sünnipäevale ja pidustusele.

Lastele ja noortele

Suurem publik (20-200)

30 minutit

350€ + transport (Tallinnast väljaspool)

Meistrimehed

Meistrimeeste paketi puhul on Teadusmaagia poolt loodud tiimi seiklusega, kus nii suured kui ka väikesed meistrimehed saavad võimaluse kindlaks määratud ajaks ehitada erinevaid ehitisi ja lahendada praktilisi inseneriprobleeme. Üritus sobib väga hästi firma- ja kooliüritustele, kus tahetakse proovile panna tiimitööd ja samas luua lõbus keskkond, kus kõik osalejad saavad mõelda kastist välja ning astuda inseneri kingadesse.

Noored ja täiskasvanud

Suurem publik (20-200)

1-2h oleneb publiku suurusest

bottom of page