top of page
Image by Neon Sumer

Teadusringid

MIS ON TEADUSRING?

Teadusmaagia teadusringid on suunatud 5-13 aastastele lastele, pakkudes neile võimalust avastada teadust kord nädalas toimuvates meeleolukates kohtumistes. Teadusringide käigus viime läbi põnevaid katseid, mänge ning meisterdamist, avades lastele uksed füüsika, keemia ja bioloogia imelisse maailma. Teadusringe viivad läbi rõõmsameelsed tudengid kellega saad tutvuda siin.

 

MIS ON TEADUSRINGI EESMÄRK?

Meie eesmärk on muuta teadus igale lapsele juba varases eas kättesaadavaks ja inspireerivaks kogemuseks. Tutvustame lastele erinevaid teadusharusid ja aitame neil avastada maailma enda ümber praktiliste tegevuste abil. 

MIDA ME TEADUSRINGIS TEEME?

Teadusringis uurime magnetite tööpõhimõtteid, eristame kineetilise ja potentsiaalse energia erinevust, uurime tahke, vedela ja gaasilise aine omadusi, õpime kirjutama salakirja, avastame pesumasina ja tsentrifugaaljõu seoseid, uurime aluselist, happelist ja neutraalset vedeliku ja palju muudki. 

 

LAPSEVANEM, SUL ON IDEE?

Oleme avatud lapsevanemate kaasamisele ning hindame vanema soove ja ideid kõrgelt. Kui leiad, et meie teadusringi kavast peaks mõni teema puuduma, mida soovid lastele edasi anda, siis palun jaga oma ideed! Sinu panus on meile oluline ja aitab kujundada meie teaduskava vastavalt laste huvidele ja vajadustele. Koos loome inspireeriva ja sisuka teaduskogemuse, mis jääb lastele kauaks meelde. Pane oma idee kirja siin!

 

LIITUMINE

Tule ja liitu meie Teadusmaagia teadusringiga, kus teadus saab maagiliseks seikluseks! Ootame Sinu mudilast avastama teadmiste imelist maailma!

teadusringid
bottom of page